Bekaretimi Babama Verdim

Selam benim adım Cansu. 20 yaşında ; Geniş omuzlu, dolgun göğüslü, güzel yüzlü ve güzel götlü bir kadınım. Annem ve babam 15 yaşındayken evlenmişler. Aynı sene de ben dünyaya gelmişim. Bundan 1 yıl önce annem başka bir adama gitti babamı bırakıp. Babam da 35 yaşındadır ve yakışıklı bir adamdır. Babam da kendisini içkiye verdi. Geçen hafta babama telefon açtım. “Babacığım, erken gelir misin bu gece?”
“Bakarız kızım başka bir şey yoksa kapatıyorum” dedi. “Yok babacığım erken gelirsen çok sevinirim” dedim. “Tamam” dedi ve telefonu kapattı. Büyük olasılıkla sarhoş olacağı için tahrik etmem kolay olurdu. Güzel bir sofra hazırladım ve babamın eve gelince içtiği rakının içine konyak karıştırdım. En kısa elbiselerimden birini giydim makyajımı yaptım bacak bacak üzerine atıp beklemeye başladım. Saat 2.30 gibi evin zili çalındı. Babamdır dedim ve kapıyı açtım. Ayakta zor duruyordu. “Esra..” diye inledi. Koltuğa oturttum ve soymaya başladım sessizce. Erkekliği kabarmıştı yarı sızmış bir haldeydi. Erkekliğinin kabarmasından cesaret aldım ve dalgasını emmeye başladım. İnliyordu boğuk sesle.. İyice dalgasını kaldırdıktan sonra yatırdım. Şeftalimin üzerine koydum elini ve hafifçe sürtmeye başladım. Söylediği tek şey annemin adıydı büyük olasılıkla onu görüyordu. Kırmızı koltuklara kanım aksa belli olmayacaktı. Önce dudaklarını öptüm sonra da kalın damarlı dalgasını şeftalime sokmaya başladım. Ellerini belime koydu ve bastırdı. Dişlerimi sıktım ağrım çoktu çünkü. Oturup kalkmaya başladım dalgasının üzerinde. Acı git gide yerini zevke bırakıyordu. Dudaklarını öptüm. Karşılık verdi uzun süre. Göğsümü ağzına verdim ve içinden çıktım. Önce ayağa kaldırdım, sonra da koltuğa yattım. Üstüme de kendisini yatırdım, sonra da sürtünmeye başladım. Soktum şeftalimin içine dalgasını. Hızlı hızlı nefes alış verişleri beni tahrik etmeye yetiyordu kendisi de şeftalimin içinde sert bir şekilde gidip geliyordu. Mükemmel bir histi bu.. Sokaktan birine vereceğinize babanız benimki gibi çok alkol alıyorsa ona verin.
1.5 saat sonunda hırlayarak boşalmaya başladı şeftalimin içine. Dölleri içime gidene dek içimde beklettim sikini. Sonra da akmayacaklarından emin olduktan sonra kıyafetlerini alıp odasına götürdüm ve katladım. Üzerine yeni kıyafet giydirip yatırdım. Kendim de giyindikten sonra bir ara gözlerini açtı.
Yavaşça başım çok dönüyor.. dedi.
Çok içtin ondandır diye cevapladım. Çok geçmeden tekrar sızdı. Kapısını kapatıp odasından çıktım. Şimdi her gece babama veriyorum.

yazan : Cansu
mail : burcucan****@gmail.com

Gönderen - sexhikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir