Yaz plajda güzel

Yine yeni yeniden ben, Derya. Diyeceksiniz ki ne Volkan aşkıymış bu habire yazıyorsun. Ama yazmak, yazarken o anları tekrar yaşamak harika oluyor. Sizden gelen yorumları okurken de elim amcığıma gidiyor sürekli. Bir kaç kişi eposta atmış ama hiç konuşmadan, tanışmadan sonuca varmaya çalışıyorlar.
Neyse anılara dönelim. Benim herif uyudu zaten.
O yaz heyecanla benim ÖSS sonuçlarını bekliyorduk. Volkan’ın kafası rahattı. Her gün plajdaydı. Ben ise ailemden izin alabildikçe onun yanında olabiliyordum.
Ben de Volkan da bronzlaştıkça daha seksi görünüyorduk birbirimize. Bir de benim bikinim biraz küçük gelmeye başlamıştı, göğüslerim yanlardan taşıyor, bikini altımı da sürekli kalçalarımın arasından çıkarmam gerekiyordu. Bunun da Volkan’ın yarrağının her daim dim dik olmasında etkisi büyüktü. Bu halim sadece Volkan’ı değil plajdaki diğer erkekleri de etkiliyordu. Beni sırt üstü yatarken görenler gözlerini ayıramıyormuş Volkan’ın dediğine göre. O da halinden memnun bir şekilde bana sahip olmakla hava atıyordu plajdaki diğer erkeklere. Herkesin gözü önünde sırtıma, kalçalarıma güneş kremi sürüyordu. Ben bir ara sikini kalçalarında hissettim. Taş gibiydi. Ben de yağlı vücudumla azmaya başlamıştım.
Yüz üstü döndüm. Hem bana bakan erkekleri görmek hem de ayva göbeğimi ve göğüslerimi Volkan’a yağlatmak için… Volkan yüzü bana dönük göğüslerimi yağlarken, 25 yaşlarında kaslı esmer bir delikanlının uzanmış bizi izlediğini fark ettim. Heralde beni Volkan’ın elinden alabileceğini düşünerek fantazi kuruyordu. Bu mümkün değildi ama yinede biraz umut vermek için ona gülümsedim. O da karşılık verdi.
Ben ilgiden ve masajdan azıyordum, Volkan da beni yağlamaktan azdıkça azıyordu. Volkan çadırı kurmuştu, benim de amım sırıl sıklamdı. Bir şeyler yapmalıydık.
İyi ki ikimiz de iyi yüzücüyüz, Bulunduğumuz plajdan yüzüp sağ taraftaki burnu geçerseniz, orada saklı daha küçük bir koy var. Ağaçlık bir plaj aynı zamanda. Daha önce oraya çok yüzmüştük ve genelde kimse olmaz. Eşyalarımızı bırakıp yüzmeye başladık. 20 dk. geçti oraya varana kadar. Hemen çalılık bir alana gittik ne olur ne olmaz diye. Ben hemen erkeğimin şortunu indirdim. Suda ateşi biraz sönmüş olacak ki Volkan’ın siki küçülmüştü. Benim sıcak ağzımla büyütmem gerekecekti. Hemen aldım ağzıma soğuktan büzüşmüş sikini, emmeye başladım. Elimle de daşşaklarını ısıtıyordum. O da uzanarak, ben domalınca bikinimin altında tabak gibi açılmış amımı okşuyordu. O uzandıkça siki boğazımı zorluyordu. Artık amıma layık bir boyuta ulaşmıştı. Off! Çok azmıştım. Bikinimi çıkardım, hem o bölgeleri de yakmak lazım

Gönderen - sexhikaye

1 yorum bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir